Объявление Продам универсала Volkswagen Passat с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/12
Марка:
Volkswagen
Модель:
Passat
Тип:
универсал
Год выпуска:
2014
Первая регистрация:
2013-12-27
Пробег:
161810 км
Грузоподъемность:
614 кг
Собственный вес:
1656 кг
Полная масса:
2270 кг
Место расположения:
Швеция Gothenburg
Дата размещения:
8 мая 2024 г.
Номер в стоке продавца:
7203717
Аукцион:
1
Дата проведения:
2024-05-16 17:36
Дата окончания:
2024-05-21 21:49
Описание
Габаритные размеры:
4.771 м × 1.82 м × 1.464 м
Двигатель
Мощность:
140 л.с. (103 кВт)
Топливо:
газ
КПП
Тип:
механика
Оси
Количество осей:
2
Кабина
Кондиционер:
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Подогрев сидений:
Автомагнитола:
CD
Электростеклоподъемники:
Электрорегулировка зеркал:
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
Полный привод:
Состояние
Состояние:
б/у
Техосмотр до:
2024-07-31
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Höger backspegel rör på sig under körning.
INTERIOR:
Panel insida baklucka, lös fastsättning. Klädsel smutsig bak. Repa på inredningsdetalj bak.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Vibrationer i drivlinan.Vibrationer i högre hastigheter när man ger gas men vibrationer försvinner när man trycker ned kopplingen.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Höger elspegel kärvar, Servicelampa lyser. Missljud framvagn ej lokaliserat. Pysande ljud från ac. Ratten står lite snett.
Previous owners: 3
License number: EDH681
Manufacture month: marraskuu 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 3117, 6160, 8972, 12077, 14899 senast 2023-05-10
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 2563 SEK
Max pull weight: 1 230 kg
CO2-emission (diesel): 139 g/km
Tax weight: 1 650 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
färg: Silver
2.0 TDI BlueMotion Technology Variant 4Motion
2014
Auto hold
AUX-ingång
Bluetooth
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Regnsensor
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
PercentIconNO deductible VAT